line Referencje

Pani Małgorzata bardzo pomogła nam przy zaprojektowaniu naszej łazienki. Stworzyła piękny projekt uwzględniając wszystkie nasze potrzeby i preferencje. Jest osobą godną polecenia!

Alicja

 

Jeżeli chcą mieć Państwo projekt „po prostu projekt” to mogą Państwo skorzystać z usług dowolnego projektanta wnętrz … Jednak jeśli marzy Wam się wnętrze z duszą, niepowtarzalne, uwzględniające zainteresowania i pasje wszystkich domowników proponuję wybrać Panią MAŁGOSIĘ. !!!

Ewa z Opola

 

Pani Małgorzata pomogła Nam w urządzeniu naszego domu. Jej pomysły były bardzo kreatywne i dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb. Pani Małgorzata w sposób profesjonalny podeszła do naszego zlecenie. Na samym początku wysłuchała jakie są nasze gusta i oczekiwania. Szereg sugestii i porad Pani Małgorzaty sprawiły, iż wnętrze naszego domu zyskało na funkcjonalności. Efekt jest oszałamiający. Jeżeli chcecie mieć wnętrze inne od wszystkich to
z czystym sumieniem polecamy usługi Pani Małgorzaty.

Agnieszka z Opola

Gorąco polecam współpracę z Panią Małgosią. Stworzyła projekty wnętrz dla moich rodziców, cierpliwie wysłuchała listy potrzeb
i oczekiwań. Wniosła szereg sugestii, które wynikały z doświadczenia
i wiedzy, a które bardzo podniosły walory estetyczne i funkcjonalne mieszkania. Współpraca z Panią Małgosią nie skończyła się na wykonaniu projektów, ale bardzo pomocna była przy wyborze materiałów i współpracy z wykonawcami. Efekty przerosły oczekiwania.

Magda

 

Pani Gosia jest osobą godną polecenie. Stworzyła nam idealny projekt. Wykonuje swoją pracę bardzo solidnie i profesjonalnie, spełniła nasze wszystkie oczekiwania.

Karolina i Marcin

 

Pani Małgosia tworzy naprawdę piękne projekty.

Ania

 

Bardzo polecam Panią Małgosię. Profesjonalizm i doświadczenie dają naprawdę niezwykłe efekty.

Przemek

116014708
116014709
116014710