line O firmie

Projektowanie Wnętrz „ART LINE” działa na terenie województwa opolskiego
i Polski południowej od 2012r. Zajmuje się aranżacją i architekturą wnętrz oraz realizacją projektów wnętrz prywatnych i publicznych, mieszkalnych
i użytkowych, w tym:

 • mieszkań, apartamentów i loftów
 • gabinetów lekarskich, przychodni zdrowia i aptek
 • biur i sal konferencyjnych
 • salonów kosmetycznych, fryzjerskich i odnowy biologicznej
 • obiektów gastronomicznych i hotelowych
 • placówek handlowych (sklepy, salony sprzedaży)
 • obiektów usługowych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pracy z gronem zadowolonych klientów udało nam się wprowadzić zasady współpracy, które ułatwiają nam opracowanie pomysłów i wykreowanie najlepszych rozwiązań do Państwa wnętrz. Dziesiątki ukończonych projektów pozwoliło nam poznać preferencje klientów, które dziś są dla nas wskazówkami w drodze do idealnego wnętrza. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i każdy klient jest dla nas wyjątkowy, zarówno czy dotyczy to wydzielonych pomieszczeń czy całych powierzchni  do aranżacji. Projektujemy w każdym stylu: nowoczesnym, minimalistycznym, klasycznym, glamour, industrialnym.

 

Doświadczenie pozwala nam na podjęcie każdego zadania związanego
z przebudową, rozbudową lub zmianą sposobu użytkowania i przeznaczenia obiektów. Współpracujemy z grupą doświadczonych wykonawców, mogących podjąć się realizacji każdego projektu aranżacji wnętrz, a grupa sprawdzonych dostawców i producentów gwarantuje wysoką jakość materiałów wykończeniowych i wyposażenia. Realizujemy również zlecenia „pod klucz”.

 

Korzystamy z doświadczenia firm specjalistycznych w zakresie wentylacji
i klimatyzacji , ogrzewania, instalacji audio-video i instalacji niskoprądowych,
a znajomość procesów budowlanych i technologicznych gwarantuje łatwość komunikowania się na każdym etapie realizacji projektu.

W ramach prowadzonej działalności projektowej zajmujemy się też zmianą sposobu użytkowania obiektów przejmując na siebie całość spraw związanych ze spełnieniem wymogów formalno-prawnych przez Inwestora. Realizacja przedmiotowych usług może być traktowana komplementarnie lub wydzielona jako:

01
 • Koordynacja i prowadzenie robót budowlanych, wykończeniowych i aranżacyjnych w ramach obowiązków inżyniera kontraktu.
02
 • Prowadzenie nadzoru inwestorskiego obejmującego prace w branży budowlanej, elektrycznej
  i instalacyjnej.
03
 • Profesjonalne zorganizowanie procesu budowy lub remontu w ramach wykonywania funkcji inwestora zastępczego.
04
 • Całościowe wykonywanie projektów architektoniczno-budowlanych budowy, rozbudowy i przebudowy wybranych obiektów.

line O mnie

Nazywam się Małgorzata Baranowska. Jestem dyplomowanym projektantem wnętrz i inżynierem budownictwa z uprawnieniami i wieloletnim doświadczeniem przy realizacji obiektów mieszkalnych
i użytkowych.

 

Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku architektura wnętrz.

 

Jako zasadę swojej pracy przyjęłam, że wykreowanie przestrzeni uwzględniającej przeznaczenie, funkcjonalność, komfort z zagwarantowaniem indywidualizmu – jest głównym zadaniem dla architekta wnętrz. Sposób, w jaki zastosuję rozwiązania funkcjonalne, przestrzenne
i wizualne – przekłada się na odbiór wnętrza jako wygodnego, interesującego i niepowtarzalnego. Satysfakcja klienta z zaprojektowanego wnętrza jest dla mnie wartością dodaną, która motywuje i zachęca mnie do dalszej pracy. Towarzysząc klientom na różnych etapach realizacji moich projektów wnętrz zawsze odczuwam zaskoczenie i radość widząc finalny efekt naszej współpracy.

 

Zapraszam do współpracy,

Małgorzata Baranowska

ofirmie-01
ofirmie-02